نتایج جستجو برای عبارت :

مرورگری که تبلیغات مزاحم را مسدود می‌کند

بهترین برنامه آنتی ویروس Anti Virus در گوشیهای اندروید. با نصب این برنامه و استفاده از آن میتوانید سطع امنیت و سلامت گوشی خود را به بالا ترین هد خود برسانید .این برانامه شامل مسدود کننده تماسهای مزاحم نیز میباشد که شما میتوانید از قسمت call filter تماسهای مزاحم را مسدود کنید. این برنامه در بین هم نوعان خود از بلاترین رتبه برخوردار است.حجم فایل: 38mbفرمت فایل:apkرتبه در گوگل پلی: 4.9 ☆راهنمای دانلود : (( بعد از کلیک روی لینک زیر شما وارد صفحه
درکانال تلگرام مهدیاس ما را دنبال کنید برای رفتن به کانال بر روی لینک زیر کلیک کنید .
https://t.me/mahdyas3 
اگر کد تخفیفی بود در کانال گذاشته می شود 
بعضی دوستان در پشتیبانی مزاحم میشن اگه مزاحم شوید د ر لیست سیاه قرار میگیرید دوم گذارش مزاحمت داده میشه به پلیس فتا .
اون کاربرانی که میان با نام مستعاری برای مزاحمت ایپی اون مزاحم میفته تو سیستم و با اون میتونیم شکایت خود را بدیم مراقب خودت باش مزاحم .
در حال حاضر در ورژن های جدید اندروید ، حالت «مزاحم نشوید» یا Do Not Disturb ، جایگزین گزینه سایلنت یا همان بی صدا شده است با این تفاوت که امکانات و تنظیمات جدیدی به آن اضافه شده است . در ادامه این مطلب از سایت اندروید یار ، تنظیمات حالت «مزاحم نشوید» را بررسی می کنیم . لطفا با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
درج تبلیغات مشاغل ، کالا و خدمات ، رزومه فقط مِشَد و حومه درج لینک = مسدود توسط ربات. اضافه کردن ربات = مسدود درج آیدی و فوروارد تبلیغ آزاد شرط تبلیغات = ادد 10 نفر روزانه [بینهایت] میتوانید تبلیغ کنید لینک گروه:https://t.me/joinchat/JErASkW74p4I9hhCoA7vAw
  روشهای مسدود کردن کارت نقدی بانک پاسارگاد.
شاید برای شما عزیزان هم اتفاق افتاده باشه که کارت بانکی خود را گم کرده‌باشید، برای جلوگیری از سوء استفاده از کارت بانکی روشهای مختلفی وجود دارد. در زیر نحوه مسدود کردن کارت بانک پاسارگاد اورده‌شده‌است :
ادامه مطلب
دوستان بیاید و از طریق این لینک تو سایت اپیزو ثبت نام کنید و پول دربیارید.این لینکپ.نخیلی دوستتون دارم دلم براتون تنگ شده بود بیاید دوباره نظر بدید و مزاحم شید(مزاحم چیزه مراحمید :))پ.ن2یکم نظر بدید حال و احوال بپرسید و رو این لینک کلیک کنید بد نمیشه هااااا
لوزارتان متعلق به دسته داروهاییست که به مسدود کننده های گیرنده آنژیوتانسین یا ARBs معروفند. دسته دارویی به گروهی از داروها گفته می شود که عملکردی یکسان یا مشابه با هم دارند و اغلب برای درمان بیماری های مشابهی استفاده می شوند. از دیگر داروهای مسدود کننده گیرنده آنژیوتانسین می توان به المزارتان (olmesartan)، والزارتان (valsartan) و تلمیزارتان (telmisartan) اشاره کرد که درست مثل لوزارتان از آنها هم برای درمان فشار خون بالا استفاده می شود.
لوزارتان با مسدود کرد
به تازگی
یک مرورگر وب تخصصی به نام بریو عرضه شده که با استفاده از فناوری کرومیوم
گوگل قادر به بلوکه کردن سریع و موثر تبلیغات اینترنتی است. مرورگر یادشده
که فعلا به طور آزمایشی عرضه شده بسیار سریع تر از مرورگرهای رقیب قادر به
بلوکه کردن اگهی های آزاردهنده در فضای مجازی است.
به گزارش
فارس، موتور کرومیوم برای مقابله با تبلیغات آنلاین در مرورگرهایی همچون
اپرا و اج مایکروسافت هم مورد استفاده قرار گرفته است. کاربرد کرومیوم سرعت
بالا آمدن صفح
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران از دستور دولت «دونالد ترامپ» به شرکت های فناوری و شبکه های اجتماعی برای مسدود کردن حساب های کاربران ایرانی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، «برایان هوک» نماینده آمریکا در امور ایران، در گفتگو با بلومبرگ، با تکرار ادعاهای همیشگی واشنگتن علیه ایران و همچنین تاکید بر حمایت دولت کشورش از اغتشاشات اخیر ایران، با اشاره به قطع اینترنت گفت: آمریکا از شرکت های فناوری و شبکه های اجتماعی خواسته تا حساب های کار
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران از دستور دولت «دونالد ترامپ» به شرکت های فناوری و شبکه های اجتماعی برای مسدود کردن حساب های کاربران ایرانی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، «برایان هوک» نماینده آمریکا در امور ایران، در گفتگو با بلومبرگ، با تکرار ادعاهای همیشگی واشنگتن علیه ایران و همچنین تاکید بر حمایت دولت کشورش از اغتشاشات اخیر ایران، با اشاره به قطع اینترنت گفت: آمریکا از شرکت های فناوری و شبکه های اجتماعی خواسته تا حساب های کار
همه‌ی افراد در دوره‌ای از زندگی خود دچار آکنه‌ها می‌شوند. آکنه‌های مزاحم در اثر تولید بیش از حد چربی ایجاد می‌شوند و منافذ پوست را مسدود می‌کنند. برای درمان آکنه داروهای شیمیایی بسیاری وجود دارند (که البته به عوارض جانبی‌اش نمی‌‌ارزد)، اما آیا بهتر نیست که برای درمان آکنه‌ها از راه‌های طبیعی استفاده کنیم؟
در دوران نوجوانی و با فرارسیدن سن بلوغ، نوجوانان به دلیل تغییر در سطح هورمون‌ها که باعث تولید بیش از حد چربی می‌شود، بیشتر دچار
و ماه، در نیمه شبی به اندازه ی نیم قرن پیرتر شد.
ما به اندازه ی نیم قرن خسته تر شدیم.
حالا چه کسی می خواهد صدای جوانی ما را
از زیر خروارها خاکِ سرخِ گرم،
و ترک های زودهنگام پوستمان را
از زیر بوتاکس های پی در پی، بشنود؟

صدای ما را که در گورهای خانگی دفن شده ایم،
خواب هایمان را که در فکرهای خونین غرق شده اند،
و نفس هایی که در سینه ها حبس کرده ایم را،
چه کسی می خواهد بخت بگشاید؟!

من قول داده بودم که بخندم!
من پاییز را در میانه ی راه پشت سر گذاشته بو
طرف به دلیل چت غیراخلاقی تمام اکانت‌هاش تو برنامه مسدود میشه، با ایمیل اون یکی اکانتش با لحن مظلومانه!! به پشتیبانی پیام میده چرا مسدود شدم من که کاری نکنم. نمیدونه ما تمام متخلفین رو با جزئیات زیر نظر داریم و ادعای دروغ اونها برای ما کاملا روشنه.

مورد داریم اکانتش مسدود شده، یه اکانت ناشناس دوم از قبل داشته و ما هم میدونستیم، اما از اونجایی که تخلفش در حدی نبوده که تمام اکانت‌هاش مسدود بشه دیگه پیگیری نکردیم. حالا اسمشو به یه غریبه آشنا ت
بسم الله الرحمن الرحیم
پیشنهاد علامه طباطبایی برای نفی خواطر و تمرکز بر یک موضوعی:یکی جای آرام و ساکت بدون نور و صدای مزاحم رو انتخاب میکنی و میشینی به طوری که مشغول چیزی نباشی. بعد به یک موضوعی که دوست داری فکر میکنی(مثلا حرف «ا» =الف را تصور میکنی) این کار رو ادامه میدی میبینی که افکار دیگه مزاحم میشن. میگی نه! من باید به یک موضوع فکر کنم. این کار ادامه میدی و همینطور افکار دیگه رو کنار میزنی.

نتیجه را از کلام خود علامه بخوانید:
اگر چند روزى ک
در حال حاضر در ورژن های جدید اندروید ، حالت «مزاحم نشوید» یا Do Not Disturb ، جایگزین گزینه سایلنت یا همان بی صدا شده است با این تفاوت که امکانات و تنظیمات جدیدی به آن اضافه شده است . در ادامه این مطلب از سایت اندروید یار ، تنظیمات حالت «مزاحم نشوید» را بررسی می کنیم . لطفا با ما همراه باشید.
فهرست
 تنظیمات حالت مزاحم نشوید یا Do Not Disturb
برای دسترسی سریع به تنظیمات ، روش های مختلفی وجود دارد ولی راحترین روش این است که :
در هر کدام از صفحات گوشی که هستید ،
 تلگرام هم اکنون پرطرفدارترین مسنجر در کشورمون است و تقریبا اکثر کاربران شبکه های اجتماعی روی به تلگرام آوردند و هم اکنون بیش از 40 میلیون کاربر ایرانی در تلگرام فعالیت میکنند
یکی از مشکلات قبلی گروه تلگرام وجود ربات های مزاحم بود که در گروهها خرابی ایجاد میکردند که با انتشار نسخه جدید و سوپر گروه شدن دیگر نگران رباتهای مزاحم نیستیم، اگر از کاربران تلگرام هستید و  به دنبال گروههای جذاب و فعال تلگرام میگردی که سالم باشند و از جستجو در اینت
 تلگرام هم اکنون پرطرفدارترین مسنجر در کشورمون است و تقریبا اکثر کاربران شبکه های اجتماعی روی به تلگرام آوردند و هم اکنون بیش از 40 میلیون کاربر ایرانی در تلگرام فعالیت میکنند
یکی از مشکلات قبلی گروه تلگرام وجود ربات های مزاحم بود که در گروهها خرابی ایجاد میکردند که با انتشار نسخه جدید و سوپر گروه شدن دیگر نگران رباتهای مزاحم نیستیم، اگر از کاربران تلگرام هستید و  به دنبال گروههای جذاب و فعال تلگرام میگردی که سالم باشند و از جستجو در اینت
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هفتاد_و_ششم
.
- ولی فکر کنم شما مزاحمید چون ایشون خواهر من اند
کیفم رو از دستش کشید و من پشت محمد رفتم
-یک بار دیگه فقط یکبار دیگه مزاحم خواهرم یا هر دختر دیگه ای بشی کاری می کنم که پشیمون شی
- هه هیچ غلطی نمی تونی بکنی - شاید از حفاظت سپاه چیزی شنیده باشی البته چرا خودم رو خسته کنم اخراج از دانشگاه پله ی خوبیه
نعیمی جا خورد خواست بره اما انگشتش رو سمت ما گرفت
- بد اشتباهی کردین
محمد رو به من کرد
- اون کی بود
- یه مزاحم
- چرا پس ساکت
بسم الله الرحمن الرحیم 
گذر زمان
در روزگاران قدیم زمانی که تلفن تازه به خانه‌ها راه پیدا کرده بود ، پدربزرگم با تلفن خانگی رابطه خوبی نداشت ، نمیدانم شاید می‌ترسید مزاحم‌ها ، مزاحم دخترانش شوند. اما سالها بعد آن خانه هم تلفن ثابت داشت.

یکی از اقوام مادر ، با کل فامیل ، سرِ مسایل دنیوی بگو-مگو پیدا می‌کند و تقریبا با همه قهر می‌کند. من از زبان مادرم شنیدم که به شدت از آشتی با او بی‌زار بود. اما چند سال بعد نه تنها آشتی کرد که دست بر قضا ه
تبلیغات مزاحم در گوشی

این تبلیغات توسط نرم‌افزار‌های مختلف از اینترنت دریافت می‌شوند و مشکل ناشی از آن است که اندروید به طور پیش‌فرض دسترسی به اینترنت را برای تمام اپلیکیشن‌ها باز گذاشته و در محیط اندروید هم امکان تغییر این پرمیشن‌ برای نرم‌افزار‌ها وجود ندارد.
به‌خصوص در اپلیکیشن‌هایی مانند MX Player و ADM که محبوب و پرکاربردند این تبلیغات بسیار آزاردهنده هستند.
چگونه می‌شود از شر این تبلیغات خلاص شد؟
 دسترسی به اینترنت را در اپ‌هایی
محدودیت‌های جدید اپل از روز گذشته آغاز شده و به واسطه همین محدودیت‌ها که در زمینه گواهی توسعه دهنده سازمانی است، تعدادی از برنامه‌های پرطرفدار و کاربردی ایرانی مثل اسنپ، برای کاربران آیفون از دسترس خارج شده‌اند.
ادامه مطلب
دلایل اصلی نشتی اب از یخچال فریزر چیست؟
غالبا مشکل نشتی اب از یخچال فریزر به علت مسدود شدن تخلیه است.همه یخچال فریزر های بدون برفک یک چرخه برفک زدایی دارند که یخ و برفکی که ممکن است روی کویل های اواپراتور بوجود ایند را ذوب می کنند.اب ناشی از ذوب شدن این یخ ها به داخل ی ظرف یا سینی که خارج از یخچال فریزر معمولا زیر یخچال  نزدیک کمپرسور قرار دارد هدایت می شود.گاهی اوقات تخلیه  ممکن است با ذرات غذا یخ یا کیسه های پلاستیکی مسدود شود.در بعضی یخچال ف
آیا می دانید چه نوع رفتار هایی نشان دهنده وجود سندروم یا اختلال وسواس در افراد است؟ و آیا می دانید وجود این رفتار ها چه تاثیری در زندگی شخصی و زناشویی افراد دارد؟ افراد مبتلا به اختلال وسواس به طور معمول از افکار مزاحم، آزار دهنده و تکرار شونده برخوردار هستند که نتیجه آن انجام اعمال و رفتار هاییست که از حوزه اختیار آن ها خارج است. در این مطلب درباره علائم سندروم وسواس، پیامد ها و راه حل های بهبود زندگی در ازدواج با افراد وسواسی توضیحاتی ارائ
بعضی از پیامک‌های تبلیغاتی واقعاً مزاحم‌اند! وقتی کار مهمی داشته باشیم تمرکز ما را از بین می‌برند، نمی‌گذارند حتی یک چرت خشک و خالی بزنیم و زمانی که منتظر پیام شخص مهمی هستیم، فوری از راه می‌رسند و به ما ضدحال می‌زنند.
البته این‌ها فقط بخش کوچکی از زخم‌ها و دردهایی است که این دسته از پیامک‌ها به سر ما آورده‌اند. به خاطر همین موضوع ما می‌خواهیم به دادتان برسیم و خیلی سریع، نحوه غیر فعالسازی (و همینطور فعالسازی مجدد) پیامک‌های تبلیغاتی
ای درد... ببین به استخوان رسیدی...!
+ همیشه تمام لحظات خوبی که میتونستم بهترین باشن رو خراب کردی! خیلی چیزا رو ... خیلی لذت ها رو ازم گرفتی... 
+ حتی نمیتونم به انتقام گرفتن ازت فکر کنم  تو چی داری که ازت بگیرم؟به جز درد چی داری؟؟
سلام
یه مشکلی پیش اومده برام. سه ماهی میشد که داشتم با آقا پسری که قصد ازدواج داره آشنا میشدم، از وقتی که کرونا اومده و محیط کارشون بسته است بی نهایت پرخاشگر شده، من سه روز ازش خبر نداشتم،  پیامم رو جواب نداد، زنگم رو جواب نداد، یه دفعه پیام داد مزاحم نشو. 
نه زنمی، نه نامزدمی، نه چیزی، منم نوشتم ناراحت شدم، گفتم بلایی سرت اومده نگران شدم. واقعا هم شب ها گریه کردم، ترسیدم نکنه کرونا گرفته. گفت برام مهم نیست اشکات. نگران من نباش.
بچه ها دلم بدجو
یکی از معضلات شهری در تهران گدایان هستند. حتی در بالای شهر و جاهای باکلاس هم از دست گداها دیگر امنیت تردد ندارم. تعدادی به صورت آبرومند مثل بچه ای که چیزی برای فروش گذاشته برای فروش یا هنرمندی که موسیقی می زند و تعدادی به صورت مزاحم بخصوص بچه های مزاحم. در هر خیابان و جلوی هر مغازه و داخل هر پاساژ که میری تعدادی بچه سن دبستانی از آدم آویزان میشوند که یه چیزی برام بخر. حتی ازدحام این بچه ها در مقابل بعضی سوپری ها چشمگیره که فکر میکنم صاحب سوپری ه
سلام
تابستان یازده
ما خانوادگی! مشتری بانک رفاه هستیم. ماجرا از این قرار است که سه شنبه به خاطر یک تراکنش بانکی از طریق اینترنت، متوجه شدم که حسابم مسدود شده! یعنی متوجه نشدم چون فقط پیغام خطای سیستمی می‌داد بدون هیچ توضیحی. با شعبه که تماس گرفتم گفتند حسابتان مسدود شده!
چرا؟
لابد اشکالاتی در اطلاعات حساب بوده!
مثلا چه اشکالاتی؟ همین چند ماه قبل –پارسال-  حساب ارجمندبابا مسدود شد و حضوری خدمتتان رسیدم محض احتیاط علاوه بر ارجمندبابا، کل اطل

حکم کشتن گربه مزاحم
حضرت آیت الله العظمی گلپایگانی ره در پاسخ این سؤال که:" کشتن حیوانات اهلى مانند گربه آن هم بطور فجیع که در اطاق حبس شود و با شدت ضربات آن را بکشند و یا پرنده‏اى مانند کبوتر و کبگ اهلى را از روى غضب سر از تنش بکنند موجب صدقه یا مثلا دیه مى‏شود یا نه؟"
فرموده اند:" دیه ندارد و لکن این گونه اذیت به حیوانات ظلم است و مکافات آن عذاب اخروى است.
بنا براین کشتن حیوانات اهلی مثل گربه ظلم است و کثافت کاری حیوان دلیل بر جواز کشتن آن نمی

وسواس همسر در مسائل جنسی

درمان وسواس جنسی

وسواس عموما به دو دسته وسواس فکری و عملی تقسیم می‌شود. همان‌طور که می‌دانید لازم است حتما برای درمان وسواس از هر نوعی که باشد اقدام کنید. دارو درمانی به‌علاوه رفتاردرمانی توام می‌تواند مشکل وسواس را حل کند.
شاید گمان کنید وسواس ربطی به مسایل زناشویی ندارد اما اختلال وسواس می‌تواند شامل عقاید، تصاویر ذهنی- تکانه‌ها و افکار مزاحم و مکرر (وسواس فکری) یا الگوهای مکرر رفتار یا فعالیت‌های مزاح
گیت هاب دسترسی کاربران ایرانی را مسدود کرد.
گیت‌‌هاب براساس آنچه تبعیت از قوانین تجاری ایالات متحده عنوان می‌کند، در حال مسدودسازی دسترسی کاربران ایرانی است.
براساس گزارش‌‌های اخیر، گیت‌هاب طی ۲۴ ساعت گذشته با ارسال ایمیلی به کاربران ایرانی، از مسدودشدن دسترسی آن‌ها به سرویس خود با هدف تبعیت از تحریم‌های اِعمال‌شده از سوی ایالات متحده علیه کشورمان خبر می‌دهد. متن ایمیل ارسالی به کاربران ایرانی گیت‌هاب بدین شرح است:
به‌موجب محدو
سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: آمریکا حساب های هلال احمر را مسدود کرده و با این اقدام عملا کمک رسانی از کشورهای دیگر به مردم سیل زده را مختل کرده است.
خبرگزاری ایرنا: سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: آمریکا حساب های هلال احمر را مسدود کرده و با این اقدام عملا کمک رسانی از کشورهای دیگر به مردم سیل زده را مختل کرده است.
ادامه مطلب
بهار فصل خوبی نیس!
چون آدما به بهونه ی هوای خوب میان تو جنگل و مزاحم خواب من میشن
عایا به نظر شما هوای زمستون و بهار و پاییز و تابستون فرق میکنه؟
به نظر من که تو همه شون میچسبه برای در کردن خستگی های فصل قبلی فقط بخوابی و استراحت کنی!
زمانی که شما یکی از قوانین شرکت سونی رو نقض کنید شرکت سونی برای مجازات شما کنسول شمارو برای بار اول به صورت مدت دار بن و در دفعه های بعد برای همیشه بن یا مسدود میکندبن یا مسدود شدن چیست ؟
زمانی که شما یکی از قوانین شرکت سونی رو نقض کنید شرکت سونی برای مجازات شما کنسول شمارو برای بار اول به صورت مدت دار بن و در دفعه های بعد برای همیشه بن یا مسدود میکند
پیغام یک کنسول بن شده به شکل زیر است

چرا بن شدیم ؟
میشه گفت تقریبا 90 درصد دلایل بن شدن کسنول های
روزا میگذرن ...عالی ...پر از شادی ...مبارزه ...یادگیری ... 
صمیمی تر شدن ..مشخص شدن اکیپا :))  شوخی های بی مزه و بامزه مون  رستوران رفتنای ٤ روز در هفته مون :))) اکثر رشتورانای نزدیک دانشگاهو امتحان کردیم:))  
اما دلیل خیلی خوشحال کننده و مهمی که باعث شد من امروز بیام و ثبتش کنم(کلی روزمره و اینا بود که امان از تنبلی:/ )
اره... پیدا کردن دوست صمیمی دوران ابتداییم بود❤️❤️❤️
فراموش نمیکنم لحظه ای که وارد اتاق شدم ..منو شناخت خودشو معرفی کرد و پر از بغض شادی
چک امکان دارد به ۱۰ دلیل در شعب بانک‌ها برگشت بخورد.چک عادی به چکی گفته می‌شود که اشخاص، عهده بانک‌ها به حساب جاری خود صادر کرده و دارنده آن تضمینی جز اعتبار صادرکننده آن ندارد. گیرنده وجه چک ممکـن است خود صادرکننده یا حامل چک بوده و یا این که چک در وجه شـخص معـین و یا بـه حواله‌کرد آن شخص صادر شده باشد، این چک‌ها به دو دسته چک‌های وصولی و برگشتی تقسیم می‌شود.چک وصولی به چکی گفته می‌شود که صحت آن مورد تایید بانک عهده بوده و بانک نسـبت بـه
دیشب ، داشتم میخوابیدم که یهو یه پشه اومد صاف نشست رو دماغم!!!
یه نیگا بهش انداختمو گفتم : سلام
گفت : علیک ..
گفتم : چیه؟
گفت: میخوام نیشت بزنم
گفتم : بیخیال ... این دفه رو کوتاه بیا
گفت: تو بمیری راه نداره . گشنمه .
گفتم : الان میتونم با مشتم لهت کنم .
ادامه مطلب
یه وقتایی هم هست اعصابت از همه چی گرفته از کوچیک ترین رفتارها هم بد برداشت میکنی ،میزنی کانال بی خیالی انگار نه انگار زندگی ای در جریانه.
ولی از کسی ناراحت شدید یا مزاحم شده حتما بهش بگید.
اکثر وقتا میدونم چی جورری خودم رو از مشکل بکشم بیرون ولی راستش الان نمیدونم.
اون ور انگار غریبم :(
همهی کسایی که من و میشناسن اینجان و اینور بدون گذاشتن هیچ پستی بازدیدش از وبلاگ جدیدم بالا تره :/
.
.
سوال مهمی که پیش میاد اینه که اگه بخوام هم اون فرد مزاحم دیگه نتونه بیاد اینجا و هم شما بازم فالو داشته باشیدام، اگه آدرسا اینجا رو عوض کنم درست میشه؟!
اون ور انگار غریبم :(
همهی کسایی که من و میشناسن اینجان و اینور بدون گذاشتن هیچ پستی بازدیدش از وبلاگ جدیدم بالا تره :/
.
.
سوال مهمی که پیش میاد اینه که اگه بخوام هم اون فرد مزاحم دیگه نتونه بیاد اینجا و هم شما بازم فالو داشته باشیدام، اگه آدرسا اینجا رو عوض کنم درست میشه؟!
راهبند بازویی الکترومکانیک اوژن جهت کنترل تردد وسیله های نقلیه موتوری به صورت تشریفاتی در ادارات ،سازمان ها،مجتمع های مسکونی تجاری،پارکینگ های عمومی و خصوصی ،پادگان ها و مکان های نظامی،کاربرد داشته و از قابلیت های آن مسدود نمودن مسیر از 2 تا 6 متر را میتوان نام برد.
راهبند الکترو هیدرولیک اوژن با قابلیت تردد به صورت نامحدود و قابلیت مسدود نمودن مسیر از 2 تا 8 متر.
دارای دو سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با و
افکار منفی
توصیف نحوه تفکر منفی بسیاری از افراد یک شیوه منفی تفکر با افکار مزاحم و مزاحم را تجربه می‌کنند , اگرچه کسانی هستند که می‌توانند به سرعت از شر آن خلاص شوند . نحوه واکنش فرد به افکار بد و مقابله با آن , شدت افکار را مشخص می‌کند . افکار بد باعث رنجش کسانی می‌شود که در آن حالت ذهنی هستند . افکار منفی کنترل‌نشده می‌تواند به راحتی به موارد جدی از سلامت روانی , روانی و حتی جسمانی منجر شود . اگر این گیرنده‌ها در تمام عصب‌های بدن جذب و احسا
چشم هایم درد میکنند،
پلک هایم را روی هم فشار میدهم 
با وجود ان صدای مزاحم نمیتوانم بخوابم 
نمیدانم چرا ؛ خوابم نمیبَرَد
روز های خوبی را نمیگذرانَم
حتی تاریخ ان اتفاق ها را هم به یاد ندارم 
فقط امشب هم همان طور است 
اما اینبار صدای مزاحمی وجود ندارد البته اگر صدایی که سال هاست توی سرم سفر میکند را فاکتور بگیرم‌

الان یه نفر اومد تق تق تق از حیاط زد به پنجره ی ما :/ من اول فکر کردم اشتباه شنیدم ول نمیکرد یعنی قلب منو مها اومد تو دهنمون مگه مرض داری اخه :/ کار داری در خونه رو بزن. هرچند که میزدم ما باز نمیکردیم اما خب یه بارم یکی ساعت یک نصف شب زنگ در خونه رو زد در توی ساختمون رو. :/ واقعا اینا بیماری بابام زنگ زد مدیر ساختمون اونم گفت طبقه بالاییمون یه خواهر برادرن که خواهر میر سر کار تا ۱۱ شب داداشه حتما میخواسنه یه شیطنتی کنه :///// این شیطنت نیست بیماری. مردم
درباره چاپ سیلک و سیلک اسکرین
چاپ سیلک به روشی گفته می شود که در آن تور ابریشم بر روی قالب یا چهار چوب از جنس چوب یا فلز قرار می گیرد و با داروی ژلاتین حساس به نور، آغشته شده و بعد از نوردهی شسته می شود. بدین ترتیب عمل چاپ صورت می گیرد. چاپ سیلک از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است و به همین دلیل کار در این زمینه، به سرمایه اندکی نیاز است که با وجود آن می توان کارگاه چاپ سیلک برای صنایع دستی راه اندازی نمود.چاپ سیلک برای چاپ سررسید و جلد آن استفاده می
دوستان، لطفا با دقت این پست رو بخونید، چون ممکنه اشتباه متوجه بشید!
اینکه میگم لینک مستقیم رو مسدود کنید، بخاطر اینکه بعضی افراد بدون اینکه شما متوجه بشید از لینک فایل آپلود شده شما استفاده میکنن، بدون اینکه شما متوجه بشید! و دلتون میخواد بهش بگید که حداقل اسمی از شما داخل پستش ببره! ولی این کار رو نمیکنه! 
یا اینکه به فرض مثال: قالبی طراحی کردید و فایل های css اون رو داخل فضای مجازی خودتون ذخیره کردید و به قالبتون لینک دادید، اگر احیانا یک نفر
اگر از اینستاگرام استفاده کرده باشید احتمالا می دانید که این شبکه اجتماعی تاکنون برای کنترل مزاحمان در اینستاگرام راهکارهای مختلفی ارائه داده است. قابلیت هایی مانند ریپورت و بلاک می توانند تا حد زیادی از فعالیت افراد مزاحم در این برنامه جلوگیری کنند. اما گفته می شود قرار است به زودی قابلیت جدیدی با نام restrict به اینستاگرام اضافه شود. این گزینه که کمی از بلاک ملایم تر است کاری می کند که کامنت های فرد مزاحم تنها برای شما و خود آن شخص قابل مشاهد
هیچ من خوابیده ام الان زنگ زد حبیب کاف که میتونی بهم رمز دوم و اطلاعات کارت تو بدی میخوایی بلیط اتوبوس بخرم برم تهران ؟ جالب بعدازظهر که داشت میرفت گفت عموم اینها دارند میرند من باهاشون میرم ولی معلوم نیست که کی میرند ؟ خوشبختانه کارت من مسدود شده بود هرچی زد خطا داد ؟!؟
   امروزه تقریبا در تمامی سایتها بازیها و برنامه ها تبلیغات اینترنتی قرار دارد و این میتواند باعث اذیت و آزار ما یا حتئ منجربه عصبانیت ما شود. در این قسمت به شما یاد خواهیم داد که چگونه به وسیله برنامه Adguerd میتوانید تمامی تبلیغات اینترنتی را مسدود کنید. دقت داشته باشید که این روش 100 % تظمینی میباشد و هیچ گونه دروغی در کار نیست. ما در این کلیپ آموزشی به شما یاد خواهیم داد که چگونه میتوانید به وسیله برنامه Adguard تمامی تبلیغات اینترنتی را مسدود ک
HTTPS://XUNXAR.TK
آزادی یک لفظ نیست و باید با جست وجو، بفهمیم که این آزادی چگونه است، که از طریق آن عدم به جهان وارد می شود.[...] دیگری لازمه وجود من است و من از آزادی خود به آزادی دیگران پی می برم و آزادی دیگران بدان معنی است که دیگران نه به خودی خود دشمن من هستند و نه الزاماً دوست من. عمل آنان یکی از این دو راه را مشخص می کند.
سارتر  وبلاگم دیروز فیلتر و بعد مسدود شد! در این آدرس اگر حوصله کردم مینویسم.
تروما چیست؟ به طور کلی ، تروما می‌تواند به عنوان یک پاسخ روانی ، عاطفی به یک رویداد یا تجربه ای تعریف شود که بسیار نگران کننده یا مزاحم باشد. از آنجا که وقایع به صورت ذهنی مشاهده می‌شوند ، این تعریف آسیب زا بیشتر یک راهنما است. همه افراد یک واقعه آسیب زا را ادامه مطلب
از بس که مهر دوست در دلم جا گرفته است
جایی برای تلافی کینه‌ی دشمن نمانده است

در نوبتی دوباره دلت را مرور کن
از غم به هر بهانه ی ممکن عبور کن
گیرم تمام راه تو مسدود شد ....
یک آسمان و یک جاده تازه جور کن

هر که در عشق سر از قله برآرد هنر است
همه تا دامنه‌ ی کوه تحمل دارند

اساس علم ریاضی به باد خواهد رفت
اگر همه  مسئله ها عاشقانه حل بشود

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد
کیست به
تو بودی داشتم کم کم عارف میشدم . تو نیستی دیگه کسی نیست برام آهنگهای عارفانه و سنتی بفرسته دوباره شدم همون خانم قری سابق . برای خودم آهنگ قری میذارم میرقصم . 
اینم حال میده حداقلش اینه که با خودم خوشم احساس آویزون بودن و مزاحم خوشی دیگری بودن بهم دست نمیده . 
شاید مهمترین قسمت این مقاله همین بخش باشد! چرا که اگر به نکاتی که خلاصه وار برای شما ذکر میکنم توجه نکنید، ممکن است بعدا مشکلاتی برای شما بوجود آید.
یکی از مهمترین قسمت های سایت های کلیکی، سیستم ها و قابلیت های ضد تقلب آن سایت ها می باشد. از آنجایی که چنین سایت هایی به شدت با مواردی همچون تقلب، پول شویی، هکرها، اسکریپت ها، روبات ها و … مبارزه می کنند، بنابراین بهتر است به فکر راههای تقلب در این سایت و یا سایت های دیگر آن هم برای افزایش درآمد خ
رای بررسی تهویه مطبوع خودرو، تمام دریچه‌های خروجی هوا در جلو و عقب خودرو را بررسی کرده و از مسدود نبودنش اطمینان حاصل کنید، به این منظور می‌تونید همۀ دریچه‌های تهویه مطبوع به غیر از یک دریچه را مسدود کرده و از صحت عملکرد هر کدام از دریچه‌ها مطمئن بشید. قدرت فن تهویه را در همۀ قدرت‌ها بررسی کنید و اون را روی بیشترین میزان قدرتش قرار بدید. اگه خودرو، سیستم کنترل دما داره، دمای خودرو را روی کمترین و بیشترین دمایی که امکان دستیابی بهش وجود د
کسب درامد از اینترنت روش های مختلفی وجود دارد.
امروزه روش های مختلفی وجود دارد که از دنیای دیجتال کسب در آمد کنیم ولی یکی از روش های جالبی که امروزه در دنیا مطرح شده است استخراج ماینر بیت کوین است که به مبلغ بسیار بالای خرید و فروش میشود.
در بساری از سایت ها گفته میشود که در کم ترن زمان ممکن در1ماه 100میلیون تومان به جیب بزنید.
این آموزش همان استخراج بیت کوین است که شما را در کمترین زمان ممکن به پول های هنگفتی میرساند.ما طی بررسی که انجام دادیم د
چه نکاتی را باید در هنگام کار با سایت استار کلیکس در نظر داشته باشم؟
شاید مهمترین قسمت این مقاله همین بخش باشد! چرا که اگر به نکاتی که خلاصه وار برای شما ذکر میکنم توجه نکنید، ممکن است بعدا مشکلاتی برای شما بوجود آید.
یکی از مهمترین قسمت های سایت های کلیکی، سیستم ها و قابلیت های ضد تقلب آن سایت ها می باشد. از آنجایی که چنین سایت هایی به شدت با مواردی همچون تقلب، پول شویی، هکرها، اسکریپت ها، روبات ها و … مبارزه می کنند، بنابراین بهتر است به فک
دیشب اکانت فیس بوکم یا هک شده بود یا سعی شده بود هک بشه
چون از طرف فیس بوک برام پیام اومد ک حساب شما مسدود شده چون از دو موقعیت مکانی همزمان وارد شدین. 
و من ناراحت شدم چون مطابق گفته فیس بوک فقط بنی میتونه دنبال هک کردن اکانت من باشه ولی اخه چرا , اصلا استرس ندارم چون تو این سه سال بجز بنی باکسی دوست نبودم ...و حرف نزدم.
شاید هم خطایی پیش اومده واقعا نمیدونم 
هفدهم آذر سال نود و چهار بود. عمو با خانواده‌اش مهمان خانه آقای پدر شدند. اولش قرار بود چند ماهی مزاحم شوند ولی آن قدر خانه ساختن خرج دارد که سه چهار سال بیشتر طول کشید. بعد از سه چهار سال، در بیست و هفتم شهریور نود و هشت، اسباب‌کشی شان تمام شد و رهسپار آشیانه جدید شدند. خدا پشت و پناه‌شان باشد.
با ماسک عسل جوش صورت را درمان کنید
طبق تحقیقات به عمل آمده جوش صورت به خاطر مسدود شدن راه غدد چربی پوست ایجاد می شود و می توانید با ماسک عسل جوش صورت را درمان کنید. در حقیقت مسدود شدن به علت آلودگی ها یا فعالیت هورمونی بدن در سنین رشد به وجود می آید.ادامه مطلب با ماسک عسل جوش صورت را درمان کنید ادامه مطلب...
+سلام.-علیک.+خوش اومدین.-مزاحم که نیستم.+این چه حرفیه؟شما مراحمید!-خیلی ممنون.+به فرمایید داخل.-به چه خونه ای داری؟+قابل نداره.تازه تاسیسه معمارش هم خودمم!-جدا؟+بله.-من میتونم از این به بعد هر وقت دوست دارم به اینجا سر بزنم؟+خونه ی خودتونه.-چرا حالا سبز؟+عشقه!-سبز؟+اره باو.-کلا همینه ؟+چی؟-محتوای خونت.+نه بابا تازه تو اولین مهمون خونمی قراره از الان کلی پست بزارم.-جدا؟+البته.-پس هرچه سریعتر شروع کن.+چشم
زمانی که شما یکی از قوانین شرکت سونی رو نقض کنید شرکت سونی برای مجازات شما کنسول شمارو برای بار اول به صورت مدت دار بن و در دفعه های بعد برای همیشه بن یا مسدود میکند
بن یا مسدود شدن چیست ؟
پیغام یک کنسول بن شده به شکل زیر است

چرا بن شدیم ؟
میشه گفت تقریبا 90 درصد دلایل بن شدن کسنول
مقوله کنترل تردد فقط در حوزه کنترل تردد خودروها نمی گنجد زیرا در معابری همچون ایستگاه های مترو , هیچگونه خودرویی وجود ندارد ولی به علت ازدیاد جمعیت , باید راهی جهت کنترل عبور و مرور افراد وجود داشته باشد.
اگر بخواهیم برای کنترل رفت و آمد افراد در مکان های خاص همچون مترو از عامل های انسانی استفاده نماییم , ممکن است خطای انسانی بوجود بیاید زیرا ممکن است نگهبان ورودی در زمان هایی دقت کافی را به خرج ندهد و افراد غیر مجاز وارد محیط هایی شوند که امن
۱-مغزتان را آماده کنیدVenezky: قبل از انجام وظیفه تان، مغزتان را آرام کنید. یک یا دو دقیقه در یک وضعیت راحت بنشینید و نفس عمیق بکشید. قبل از اینکه به کارتان نزدیک شوید، بدنتان را آرام کنید. خواهید دید که این راه به تمرکز کردنتان کمک زیادی میکند. لازم است که فکرهای نگران کننده روزمره را با جدیت تمام از ذهن خود بیرون کنید. برای اینکه افکار مزاحم را در ذهنتان به صفر برسانید 
۲-از عواملی که حواستان را پرت میکند خلاص شوید
مردم معمولا مواردی که حواسشان
    شاید برایتان پیش آمده باشد که افکاری مزاحم به ذهنتان هجوم آورده باشد، مضطرب و مشوشتان بکند و توانایی کار کردن را از شما سلب بکند به راحتی از این احساسات نگذرید، در پی درمانش باشد تا زندگیتان را مختل نکند.             یادم هست و قتی کودک بودم با وجود اینکه در مورد درس و مدرسه اندکی مضطرب میشدم مشکل دیگری نداشتم . در دوره دبیرستان هم به غیر از اول دبیرستان بقیه سال ها با خوبی و خوشی گذشت بدون آنکه مضطرب شوم یا برای رفتن سر امتحان غش کنم! تا دو
آکنه معمولا در سنین ۱۰ تا ۱۳ سال بروز می کند و در
افراد با پوست چرب امکان شدت گرفتن آن بیشتر است. آکنه در نوجوانان معمولا ۵
تا ۱۰ سال طول می کشد و به طور معمول در سن ۲۰ سالگی از بین می رود.
آکنه در هر دو جنس دختر و پسر رخ می دهد اما پسر ها استعداد بیشتری برای ابتلا به انواع شدیدتر آن را دارند.
در سنین بالاتر از ۳۰ سالگی زنان، نسبت به مردان
احتمال بیشتری برای ابتلا به آکنه های خفیف دارند. بروز آکنه بر روی صورت،
شایع تر است. اما ممکن است آکنه بر روی
سلام، بابت بسته شدن وبلاگ در این چند روز شرمنده.
دلیلی قطع شدن این بود که سیع کردیم بصورت قانونی ادامه بدیم و هنوز هم میدیم. اما ثبت کردیم در ساماندهی و خوب اون ها دامنه emjj7.ir و مسدود کردن، خوب  هیچ کدوم از دلیل ها قابل قبول نیست و بدون منطق!... به همین دلیل به آدرس اصلی از بلاگ بیان اومدیم چون بیان درک بهتری  نسبت به فعالیت ما دارد و سیع میکنیم طبق قوانین همین سایت ادامه بدیم.

===============
نه به فیلترینگ
فیلتر اشتباه مخصوصا برای کار آفرین ها، استار
روزی ابوریحان درس به شاگردان می گفت که خونریز و قاتلی پای به محل درس و بحث نهاد. شاگردان با خشم به او می نگریستند و در دل هزار دشنام به او می دادند که چرا مزاحم آموختن آنها شده است. آن مرد رسوا روی به حکیم نموده چند سئوال ساده نمود و رفت.
فردای آن روز، شاعری مدیحه سرای دربار، پای به محل درس گذارده تا سئوالی از حکیم بپرسد. شاگردان به احترامش برخاستند و او را مشایعت نموده تا به پای صندلی استاد برسد

ادامه مطلب
رفع مشکل مسدود شدن حساب فیس بوک

دریافت اموزش

آموزش بازگرداندن و فعال کردن اکانت فیس بوک (هک شده ، قفل ...۲۶ دی ۱۳۹۷ - در این مقاله میخواهیم گام به گام نحوه بازیابی حساب کاربری فیسبوک را به شما آموزش دهیم. ... آموزش بازگرداندن و فعال کردن اکانت فیس بوک (هک شده ، قفل شده ، فراموشی رمز) .... در صورت هرگونه مشکل و سوالی در مورد حساب کاربری فیس بوک خود ، آنها را در قسمت دیدگاه های این صفحه بیان ... رفع 20 مشکل و خطا اینستاگرام.http://facedooki.mihanblog.com/facedooki
طبا تمام مواقعی که گفته شد پس با robots.txt چه بایستی کرد و به چه شکل بهینه‌سازی robots.txt در وردپرس را انجام دهیم؟ بسیار تمییز فعالیت می کنیم و نسبتاً قرار نیست چیزی را بلاک یا این که مسدود کنیم! این بدان معناست که نباید مسیر wp-content/plugins را مسدود کنیم، همینطور نیازی به مسدودسازی wp-include نیست. زیرا کدهای جاوا اسکریپت در صورت لزوم می بایست بتوانند وارد وبسایت شوند، زیرا برخی قالب‌ها از آن ها به کار گیری میکنند. se سئو سایت o سایت برای بهینه‌سازی robots.txt در
⏳قوی بودن به این معنا نیست که باید در یک زد و خورد مبارزه کنید...
.
قدرت واقعی یعنی انقدر عاقل و بالغ شده باشید
که از کنار حرفهای پوچ و غیر منطقی آدم های مزاحم و اشوبگر❌  با بی توجهی و بی محلی رد شوید
و به اهدافتان بیندیشید... ✌️
.
اگه تو این روزها کسایى هستن که نمیخوان بزارن توبه هدف زیبات برسى وبا حرفاشون ذهنتو بهم میریزن تو سکوت کن☝️و حرفاشونو نشنیده بگیر و با انگیزه ى بیشتر برو به سمت هدفت✨چــــون صداااااىموفقیتت به گوششون میرسه...
.
چند روزی این ادرس ماموکا به ادرس عزیز پیوندها گره خورده بود. درواقع دامنه نازنین جدیدم را انداخته بودند در زباله دانی و مسدود کرده بودند. اعتراض کردم. جوابی نگرفتم. فعلا برگشتم به همان دامنه قبلی تا ببینم ماجرا بر سر کدام نطق غرا من است که محتوای ناپسند داشته!
دارم یاد میگیرم توی زندگی خوابگاهی تعارف ممنوعه,تجربه شد واسم سر هر چیزی تعارف نکنم ,بلکه با مهربانی و ادب اما جدیت رفتار کنم ,انقدر که برداشتن مواد غذاییم,استفاده از ظروفم و نشستنشون یا شکستن ظرف هام ,یا مزاحم خوابم شدن ,واسشون عادی نشه ... از دیشب شروع کردم به مشخص کردن حریمم ,و متوجه شدم خیلی ها واقعا سواستفاده گر هم هستند و متوجه نمیشن صرفا داری بهشون محبت میکنی ,خ.ر نیستی!
خلاصه اینکه,خوبه که بلدم نه بگم :)
وقت‌هایی که می‌گن تو و داداشت شبیه همین، می‌خوام یه آتش گنده درست کنم، و قدم‌رو، آروم، تنها و با سری پایین از شرمندگی برم وسطش، چهارزانو بشینم و منتظر بشم کامل بسوزم تا دیگه اثری ازم توی این دنیا نَمونه! یعنی می‌خوام بگم این‌قدر از خودم بدم میاد توی این شرایط، حتی اگر این حرفشون در جهت یک تعریف ازم بوده باشه!

پ.ن: به طبیعت هم فکر کردم، قبل از این که برم یک روبات آتش‌نشان با سنسوری‌، چیزی می‌سازم که آتش رو خاموش کنه. مزاحم آتش‌نشان‌های
786

لینک کانال علوم ماورا در تلگرام:
https://telegram.me/oloomgarebah1

آدرس ایمیل برای طرح خواسته مشکل و سفارشات:
oloomgarebah@yahoo.com
رعایت بفرمایید:
در خصوصی تلگرام بهیچ عنوان پیام نگذارید مسدود میشوید.
تعدد ایمیل بهیچ عنوان نداشته باشید مسدود میشوید.
امروزه روش های مختلفی وجود دارد که از دنیای دیجتال کسب در آمد کنیم ولی یکی از روش های جالبی که امروزه در دنیا مطرح شده است استخراج ماینر بیت کوین است که به مبلغ بسیار بالای خرید و فروش میشود.
در بساری از سایت ها گفته میشود که در کم ترن زمان ممکن در1ماه 100میلیون تومان به جیب بزنید.
این آموزش همان استخراج بیت کوین است که شما را در کمترین زمان ممکن به پول های هنگفتی میرساند.ما طی بررسی که انجام دادیم د
 بر اساس قانون ایجاد مزاحمت تلفنی برای افراد غیر قانونی است و اگر فردی با استفاده از تلفن برای فردی دیگر مزاحمت ایجاد کند و سبب سلب آسایش او شود، باید مجازات خود را طی کند.
فردی که با تلفن موجب مزاحمت شود بر اساس مقررات شرکت مخابرات یک تا ۶ ماه حبس را باید طی کند و حتی اگر شاکی گذشت کند باز هم باید جنبه عمومی جرم را بگذراند و قانونگذار برای او حبس و جزای نقدی در نظر گرفته است.
◀️مزاحمت‌ از طریق تلفن ثابت و یا تلفن همراه به شیوه‌های مختلفی از ج

برایت قهوه می‌ریزم، تو از من آب میخواهی !

به چَشمت شعر میکارمولیکن خواب میخواهی 

مسیرِ مستقیمی رانشانَت می‌دهم 
اما پُر از آشفتگی هستی...و
تو پیچ‌ وُ‌ تاب میخواهی !!؟

(در ادامه شاعر دیگری میفرماید :
دلبرِ لجبازِ تو کاری به دستت داد و رفت
زشت بود اما به زیبایی شکستت داد و رفت :))

#علیرضا_آذر

پ.ن.: متاسفانه اون ایمیل مزاحم هنوز پیگیر منه :/ از اپ های دیگه مزاحمت ایجاد میکند . واقعا پشت ماجرا کیه؟؟
چند روزه متوجه شدم تمام وبلاگ های من در بلاگفا با نزدیک دو هزار پست و کلی خاطره مسدود شدند! به چه جرمی؟! به جرم مهاجرت به بیان و رزبلاگ؟ خب آدم عوضی اگه حقوق کاربران رو رعایت می کردی و هی دم به دقیقه به وبشون دست درازی نمی کردی یا اینکه وب پر مخاطب من و خیلی های دیگه رو با حذف از لیست بروز شده ها و لیست موضوعی نابود نمی کردی، مگه مرض داشتیم وب چند ساله مون رو رها کنیم... از چی می ترسیدی؟ چند تا بچه مدرسه ای چه هدف دیگه ای جز سرگرمی تو اون وب داشتند؟
– در صورت وقوع هر یک از موارد زیر، میتوان صادر کننده چک را تحت تعقیب کیفری قرار داد: ۱- نبودن وجه نقد یا عدم کفایت آن در حساب صادر کننده چک. ۲- خالی کردن حساب از تمام یا قسمتی از وجهی که به اعتبار آن چک صادر شده است. ۳- تنظیم چک به صورت نادرست: الف- عدم مطابقت امضا. ب- اختلاف در مندرجات چک ج- قلم خوردگی. ۴- دستور عدم پرداخت چک به بانک توسط صادر کننده چک. ۵- صدور چک از حساب مسدود.

مجازات صدور چک بلامحل در سه مبلغ قابل تقسیم است: 
۱. اگر مبلغ چک کمتر از ۱
داشتم راجع به یه موضوعی دنبال عکس میگشتم رسیدم به پست زیر

جلوی دیکتاتور شدن اسنپ را بگیریم ( کلیک )
که کلا درباره این صحبت کرده که مسافر محترم ، 2 بار در یک روز سفرش رو لغو کرده و از طرف اکانت مسافر از طرف اسنپ مسدود شده.

ادامه مطلب
در وجودت،یک گوهر درونی داری که در پشت حجاب های مختلف پنهان شده.مسئله ای که احساس می‌کنم ناچار به پذیرفتنش هستم.وگرنه ادامه ی زندگی بی معنا و پوچ می‌شود!زندگی پوچ هم که ناگزیر به سقوط است.
زندگی هم از همان جایی شروع می‌شود که شروع کنم این حجاب ها را کنار بزنم.زندگی غیر این که بردگی‌ست!
این گوهر درونی را خس و خاشاکی،احاطه کرده است.اول باید این کثافت ها را کنار زد و بعد شروع کرد به چکش زدن به آن.اضافه هایش را کند و دور انداخت و سمباده کشید.هم آن خ
کلاغ ها خیلی دوست دارند عقاب ها را اذیت کنند. کلاغ با اینکه از عقاب کوچک تر است، اما چون چابک تر است، می تواند سریع بچرخد و مانور دهد. گاهی اوقات هنگام پرواز، بالای سرعقاب قرار میگیرد و به سمت آن شیرجه می رود، ولی عقاب می داند که می تواند اوج بگیرد.
عقاب به جای اینکه از آزارهای کلاغ مزاحم ناراحت شود، بیشتر و بیشتر اوج می گیرد و سرانجام کلاغ عقب می افتد. وقتی کسی از روی حسادت و غرض ورزی اذیت تان می کند، رو به بالا اوج بگیرید و او را پشت سرتان رها ک
بانک مرکزی تصمیم گرفت کلیه دستگاه‌های کارت‌خوان خارج از کشور را مسدود کند. این امر باعث شد عوامل فرامرزی نتوانند به صورت مستقیم بر نرخ ارز اثرگذار باشند. این دستگاه‌ها به سهولت خریدوفروش ریال در برابر دیگر ارزها را در خارج از ایران فراهم می‌کرد.

ادامه مطلب
کتاب خاطرات آدم و حوا به قلم مارک تواین عاشقانه‌ی لطیفی است از اولین زوج آفرینش.

عنوان: خاطرات آدم و حوا
نویسنده: مارک تواین
مترجم: حسن علیشیری
آدم، اولین آفریده خدا، به تنهایی در بهشت زندگی می‌کند تا سر و کله‌ی حوّا، کسی که او را مزاحم می‌داند؛ پیدا می‌شود. حوا با خصوصیات زنانه‌اش عرصه را بر آدم تنگ می‌کند و آدم با اخلاقیات مردانه‌اش حوا را کلافه! و کم کم دست تقدیر این دو را به هم علاقه‌مند می‌کند.
دانلود کتاب خاطرات آدم و حواحجم: 922
شما ام اینطوری هستید که چادر بهتون حس پاکدامنی میده؟!
شما ام مثل ی موجود زنده تصورش میکنید؟که قد صمیمی ترین دوستتون عاشقشید؟!
شما ام وقتی چادر سرتونه حس میکنید کسی بغلتون کرده!؟
شما ام تا حالا هیچ وقت حس مزاحم بودن نگرفتید ازش؟!حتی موقع بدمینتون بازی کردن؟!
شما ام این حسای عجیبو غریبی که من به چادر دارم دارید؟؟
سلام
تابستان یازده
ما خانوادگی! مشتری بانک رفاه هستیم. ماجرا از این قرار است که سه شنبه به خاطر یک تراکنش بانکی از طریق اینترنت، متوجه شدم که حسابم مسدود شده! یعنی متوجه نشدم چون فقط پیغام خطای سیستمی می‌داد بدون هیچ توضیحی. با شعبه که تماس گرفتم گفتند حسابتان مسدود شده!
چرا؟
لابد اشکالاتی در اطلاعات حساب بوده!
مثلا چه اشکالاتی؟ همین چند ماه قبل –پارسال-  حساب ارجمندبابا مسدود شد و حضوری خدمتتان رسیدم محض احتیاط علاوه بر ارجمندبابا، کل اطل
صبح امروز در دیدار کارگران: این حرکت اخیر آمریکا برای تحریم فروش نفت ایران؛ بجایی نمیرسد. ما آنقدری که نیاز داریم و خودمان اراده میکنیم، میتوانیم نفت خود را صادر کنیم. آنها به خیال خودشان راه را مسدود کرده اند اما ملت فعال و مسئولین بیدار اگر دامن همت به کمر بزنند بن بستها را باز خواهند کرد/ ملت ایران ملتی نیست که در مقابل دشمنی آنها ساکت بنشیند/ هرچه ما کمتر وابسته به این شکل از فروش نفت باشیم، قدر میدانیم و این برای ما بهتر است.
اگر گوشی خود را گم کرده باشید و یا کسی آن را از شما دزدیده باشد یکی از کاربردی ترین راهکارها برای پیدا کردن آن ردیابی گوشی است. روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد برای مثال شما می توانید از اپلیکیشن هایی که در این زمینه طراحی شده استفاده کنید و یا از سرویس های ارائه شده توسط گوگل کمک بگیرید. یکی دیگر از روش هایی که برای پیدا کردن گوشی وجود دارد ارائه درخواست به اپراتور است. اگر از سیمکارت های ایرانسل استفاده می کنید می توانید برای ردی
نام فیلم:The Intruderژانر: ترسناک , درام , رازآلود , هیجان انگیزستارگان:DebsHowarDennis Quaid , MeaganGood, Michael Ealyکارگردان:Deon Taylorمحصول کشور: آمریکاسال انتشار:2019امتیاز: 5.4 از 10مدت زمان: :102 دقیق
اطلاعات بیشتر:کلیک کنیدخلاصه داستان:«مزاحم» درباره یک زن و شوهر جوان سیاه پوست است که پس از ازدواج خانه ای وسیع و زیبا را از مالک آن خریداری می کنند اما صاحبخانه قدیمی از جابجایی اموالش و ترک محل امتناع می کند و شروع به ایجاد مزاحمت برای این زوج جوان می کند.
کیفیت BluRay 1080p اضا
خون شما از طریق قلب و به وسیله شریان ریه به ریه های شما منتقل می‌شود. در ریه ها خون با اکسیژن غنی می‌شود، سپس به قلب باز می‌گردد و قلب خون غنی از اکسیژن را به بقیه بدن می‌رساند. هنگامی که در یکی از شریان هایی که از قلب به ریه ها می‌رود یک لخته خون ایجاد می‌شود، آمبولی ریه (PE) پدید می‌آید. لخته، جریان طبیعی خون را مسدود می‌کند. این انسداد می‌تواند مشکلاتی جدی ای مانند آسیب دیدگی ریه های شما و میزان پایین اکسیژن خون را ایجاد کند. در این مقاله ا
یک متخصص پوست، مو و زیبایی در این مورد گفت : اکثریت افرادی که بعد از اصلاح جوش می‌زنند نیاز به درمان پوستی ندارند چرا که پس از مدتی بدون هیچ درمانی مشکل پوستی‌شان حل خواهد شد.

دکتر خلیل صداقت‌پیشه اظهار کرد: خارج شدن مجرای ساقه مو موجب التهاب و مسدود شدن مجرا و ایجاد فولیکول و به بروز جوش منجر می‌شود.

ادامه مطلب
اومدم خونه،گرفتم خوابیدم :|10 دقیقه نگذشت که با یه لگد محکم از خواب پریدم و خلاصه چیزی نمونده بود که دور از جونتون ......با چشمای باز می بینم دختر خالم رو به رومه و مارو مورد عنایت اذیت کردن قرار میده:|این کی شوهر میکنه از دستش خلاص شیم،والا:/
این مدت لکنت زبون پیدا کردم،دارم جمله میگم و کلمات رو فراموش میکنم اونقدر که بعضی وقتا می ترسم رو سر یگان حرف بزنم،به خصوص وقتی که عصبی میشم:|به شدت هم واسه آموزش بی حوصله شدم و حال ندارم با سرباز کل کل کنم مث
از کرم های ضد آفتاب بدون چربی، با فاکتور محافظت در برابر نور خورشید (SPF)30 استفاده کنید تا از رسیدن طیف وسیعی از اشعه فرابنفش نور آفتاب به پوست جلوگیری نمایید.
حتما کرم بدون چربی بخرید تا منافذ پوست را مسدود نکند و منجر به بروز آکنه های پوستی نشود.
کرم ضد آفتاب را هر دو ساعت یک بار مجددا استفاده کنید.
اپیلاسیون کار سیار - شماره تماس برای خانم ها: 09140848217
ایجاد مزاحمت از طرف آقایان پیگرد قانونی دارد.
کل امروزم به درس خوندن گذشت و یه ۳ ساعت هم ما بینش غذا درست کردم و خونه رو تمییز کردم....
اعصابم از خستگی و شنیدن یک سری چیزای وااقعا نامربوطِ مزاحم و مزخرف بهم ریخت...اجازه دادم اشکهام بریزن...ولی بلافاصله به نوشتن جواب سوالهای بایو ادامه دادم و سعی کردم حفظشون بکنم اما احساس کردم نیاز به یه جوشونده دارم که این التهاب اعصابم رو کاهش بده...گل گاوزبون گذاشتم دم بیاد،یهو یاد پارسال و اون وقتا که از کتابخونه برمیگشتم و برای ارامش اعصابم گل گاوزبون
پیغمبرت را پس بگیر اعجاز ممنوع است
دل را هوایی کردن و پرواز ممنوع است 
حرف دلت را بی محابا ‌بر زبان آور
یا با منی یا نیستی ،اغماز ممنوع است
جمع است جمعت با رقیبان خاطرت هم جمع 
حرف و حدیث تفرقه انداز ممنوع است 
حرف دلم باشد برای فرصت بعدی 
خوش باش اشعار جهنم ساز ممنوع است 
گاهی برای "دوستت دارم" همین کافی ست 
خود را کمی قانع کنم ابراز ممنوع است
راهی که روشن نیست پایانش برای من
مسدود یا باز است از آغاز ممنوع است
شاعر شدم مست تو باشم غافل از اینک
اینستاگرام در موارد زیادی سخت گیرانه عمل می کند. اکثریت این مواردی که شامل اعمال سخت گیرانه اینستاگرام می شوند مربوط به مواردی هستند که اینستاگرام به این احساس برسد که فعالیتهای شما اسپم محسوب می شوند مثل مواقعی که مشغول تولید اطلاعات هرز و مضر هستید یا برای کاربران دیگر ایجاد مزاحمت کرده اید و یا حتی در حال ساختن اکانت های فیک و جعلی هستید.
به محض اینکه اینستاگرام متوجه کوچکترین نشانه ای از اسپم در فعالیتهای شما شود اکانتتان را بلاک خواهد
اینستاگرام مثل هر شبکه اجتماعی دیگری یکسری قوانین دارد که در صورت رعایت نکردن آنها کاربران جریمه خواهند شد، بلاک شدن کوتاه مدت و بلند مدت نمونه های رایجی از این جریمه ها هستند.
مواردی که در ادامه می آیند اگر رعایت نشوند منجر به بلاک شدن پیج اینستاگرام تان خواهد شد.
1. اطلاعات حساب کاربری خود را کامل کنید
اگر اطلاعاتی کامل در پروفایل اینستاگرام خود نداشته باشید. یعنی عکس پروفایل و یا بیوگرافی کوتاهی از خود نداشته باشید اینستاگرام اکانت شما ب
این بخشنامه سه بند را شامل می‌شود. در بند نخست این بخشنامه به غیرمجاز بودنتراکنش‌های فاقد رمزنگاری شده از تاریخ 15 بهمن اشاره می‌کند. بر این اساس در مسیرهای بدون حضور فیزیکی کارت،تراکنش‌ها فاقد رمزنگاری از مبدا تا مقصد تنها برای قبوض عمومی قبض‌های آب، برق و ... امکان‌پذیر است. در صورت مشاهده ارسالتراکنش‌های غیرمجاز از سایر موارد کلیه فعالیت‌های شرکت پرداخت یا بانک ارائه‌دهنده خدمت مسدود می‌شود.
ادامه مطلب
شاید برخی دوستان در هنگام انجام دوره های آموزشی مشکلاتی داشته باشند و یا اینکه نه کلا یه کار خصوصی باهام دارید میتونید بهم در اینستاگرام پیام دهید و خواهش میکنم واسه موضوعات چرت و پرتی که برخی ها مطرح میکنند مزاحم نشوید 
و اینکه اگر سوالی در رابطه با برنامه نویسی دارید در زیر پست مربوطه سوال خود را مطرح کنید ( والا آخه , بزارید سوالای تخصصی که میپرسید همه ببینند و استفاده کنند )
آیدی اینستاگرام برای ارتباط : Codino.blog.ir@
شماره تماس : 09055104247
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
روزی که بعضی از علما استفاده از بلندگو در مساجد را ممنوع کردند به مبارزه با علم و پیشرفت متهم شدند و وقتی از بلندگو استفاده کردند به مردم آزاری متهم شدند که صدای بلندگو مزاحم همسایه‌ها می باشد قطع کنید 
رزبلاگ
1طول دامنه کوتا: rzb.ir
2امکانات بسیار و راحتی کار
3سیستم لاگین
4انجمن
5قالب های منعطف و آموزش های فراوان ساخت قالب رزبلاگ 
6برخورداری از جاوا اسکریپت
7سئو بسیار بالا
8.مسدود کردن کاربران بی ادب با  آدرس آی پی
بلاگ بیان
1.1گیگ بیشتر از رزبلاگ حافظه ذخیره سازی
2.کاربران زیاد
3.دسترسی راحت به css
4.سایت مپ و robots.txt پیشرفته

در آخر از وبلاگ ما بازدید کنید و نظرتان را در جورد رزبلاگ لطفا بگید
maxversion.rozblog.com
بهترین شامپو برای ریزش مو
7. نارگیل
یکی‌از دلایلی که شامپوهای نارگیل متعددی موجود هست همین میباشد. نارگیل به داشتن خاصیت مرطوب‌کننده توانمند آوازه داراست. درضمن، یک کدام از عارضه ها اصلیِ ریزش گیسو پوست رمز کم آب میباشد. برای خودداری از ریزش گیسوِ ناشی از کم آبی و تندرست‌سازی فولیکول‌های رمز، هرروز روستا دقیقه روغن نارگیل را به ریشه موهای خویش بمالید.

8. سرکه سیب
علاوه بر جراحت ناشی از بی آبی، ریزش گیسو ممکن میباشد به جهت فولیکول‌های مس

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالب مفید روانشناسی